Honlap
Bemutatkozás
Hírek, információk
Közérdekű információk
Közzétételi lista
Letöltések
Fényképek
Hasznos linkek
Eredményeink
Pályázatok

Eredményeink

A 2016/17-os tanév eddigi eredményei

 

Résztvevő tanulók

Felkészítő tanárok

A verseny megnevezése

Az iskolai/ körzeti

1. fordulón indulók száma

Megyei/Regionális/2. forduló

Területi/országos /3.forduló

 

OKTV Matematika

8 fő

 

-

 

OKTV Történelem

7 fő

 

 

 

Angol nyelv

3 fő

 

 

 

Fizika

2 fő

 

 

 

Biológia

2 fő

 

 

 

Magyar irodalom

5 fő

 

 

 

Német nyelv

3 fő

 

 

 

Arany Dániel Matematikaverseny

8 fő

1 fő

 

 

Bolyai Matematikaverseny (7-8.)

3 csapat (12 fő)

 

 

 

Bolyai Matematikaverseny (9-12.)

7 csapat

 

 

 

Dugonics András Matematikaverseny

14 fő

 

 

 

Mikola Fizikaverseny

13 fő

 

 

 

Jedlik Ányos Fizikaverseny

11 fő

 

 

 

Négy megye Matematikaversenye

28 fő

Szücs Péter 16.

Horváth Kitti 13.

Ódor Péter 21.

Hochsteiger Viktória 13.

Horváth Krisztián 15.

 

Ganczer Erika

Oberländer Sándorné

Zrínyi Ilona/ Gordiusz Matematikaverseny

 

40 fő

 

 

BISEl országos internetes verseny

2 csapat (8 fő a 8. osztályból)

 

 

 

Ránki Regionális Történelemverseny

 

 

 

 

„Szép magyar  beszéd” verseny

 

 

 

 

Kultúra Nostra

 

 

 

 

 Glória Victis Kárpát-medencei Történelmi Vetélkedő

 

 

 

 

Bolyai  Anyanyelvi Csapatverseny

9-12. évf.

5 csapat(20 fő)

6. hely:Árvai Hedvig, Fejszés Andrea, Klem Kitti, Orbán Rebeka

8. hely: Fodor Veronika, Link Réka Anna, Rózsa Viktor, Szücs Péter

 

 

Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia

 

 

 

 

EU vetélkedő

3  csapat(12 fő)

Regionális 4. hely:

                  5. hely:

 

 

Angol műfordítói verseny

12 fő

 

 

 

A verseny megnevezése

Az iskolai/

1. fordulón indulók száma

Megyei/2. forduló

Területi/országos /3.forduló

Felkészítő tanárok

Haditorna

 

5. hely : Puskás Patrik, Takács  Márk, Ádám Bence, Kovács Viktor

 

Klem Zsolt

Atlétikai Csapat Diákolimpia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tehetségkutató atlétika verseny (Bonyhád)

 

Távolugrás :2. hely: Szabó Ákos

Magasugrás :3. hely: Szabó Ákos

1000 m : 2. hely: Pesti Róza

Súlylökés: 3 hely: Kaiser Anna

 

 

Mezei Atlétikai Diákolimpia

 

 

 

 

Amatőr  röplabda (leány) diákolimpia (V-VI. korcsoport)

 

 

 

 

Amatőr röplabda (fiú) diákolimpia (V-VI. korcsoport)

 

3. hely: Acsádi Bence, Bucher György, Bucher Péter. Halmos Csaba, László Krisztián, Illés Gergő,  Kovács János, Nagyváradi Norbert, Pálfi Ákos, Szabó Szilárd

 

 

Női labdarúgás(V-VI.) korcsoport

 

 

 

 

Fair play Kupa

 

 

 

 

Atlétika Diákolimpia

 

 

 

 

Atlétika Diákolimpia

 

 

 

 

Floorball Diákolimpia (IV. korcs.)

 

Leány: 4. hely:

Fiúk: 7. hely

 

 

Floorball Diákolimpia (V-VI. korcs.)

 

Leány: 4. hely:

Fiúk: 9. hely

 

 

Úszás Diákolimpia

 

100 m mell:3. hely: Rácz Dániel

4X50 m váltó: 3. hely:Rácz Dániel, Schöck Csanád, Puskás Patrik, Szekeres Zsolt

 

 

Garamvölgyi futsal Emlékkupa

 

5. hely:

 

 

 

Kajak Diákolimpia

 

 

 

 

 

 

 

 

A 2015/16-os tanév eddigi eredményei

A középfokú tanintézmények rangsorában a 2014/15-ös tanévre vonatkozó diákolimpiai versenyrendszer V-VI. korcsoportjában iskolánk megyei 6. lett a 24-es rangsorban.

Köszönjük a résztvevőknek, és reméljük, az idei tanév is legalább ilyen eredményes lesz!

Képek...


Ránki György Regionális Történelemverseny

megyei 3. helyezést ért el
Orbán Rebeka (11.a)

Lotz Károly Szövegértési és Helyesírási verseny

országos döntőben 5. helyezést ért el, és ezzel tavalyi eredményét is javította:
Szücs Péter 8. a osztályos tanuló

Tolna Megyei Középiskolai Matematika Verseny

A 12. évfolyamon
7. hely: Felker Dávid (12.a)

9. évfolyamon
4. hely: Horváth Kitti (9.a)
9. hely Ódor Péter (9.a)

Bolyai matematika csapatverseny (7-8. osztály)

2. hely: Szücs Péter, Hochsteiger József, Pető Bence, Fülöp Dávid (8.a)
4. hely: Nemcsényi Tamás, Demkó Attila, Papp Márk, Steinbach András (7.a)
6. hely : Perger Dorina, Link Réka, Tomecskó Mara, Széll Metta (8.a)

Négy megye Matematikaversenye

4.hely: Horváth Kitti (9.a)
9. hely: Ódor Péter (9.a)
7. hely: Felker Dávid (12.a)

Atlétikai Csapat Diákolimpia

Megyei  1. hely távolugrásban:
Fodor Veronika, Tomecskó Mara, Horváth Dóra, Perger Dorina, Pesti Róza

Magasugrásban ugyanez a csapat 2. helyet ért el.

Haditorna

Megyei 5. hely: Kovács Viktor, Ádám Bence, Vanitsek Rajmund, Takács Márk


 

Labdarúgó Diákolimpia V-VI. korcsoport leány
megyei 1., országos 12. hely

Becze Bianka (10.a), Bogárdi Barbara (12.a), Buchmüller Petra (10.b), Ezer Alexandra (10.b), Fábián Csilla (10.b), Fekete Dóra (13.b), Maláti Dalma (12.a), Maláti Gréta (9.a), Orbán Rebeka (11.a), Széles Kinga (12.a)

az Országos Kajak-Kenu diákolimpa

MK1 2000 m-en 1. hely: Erős Lili (7.a),

K1 és K2 500 m-en 3. hely:
Kovács Viktor (10.b) és  Rácz Dániel (10.a),

MK1 és K4 500 m-en 1. hely: Bauer András (7.a)

Fair Play Kupa Megyei Labdarúgás

Döntő 1. helyezés:
Buchmüller Petra, Fekete Dóra, Maláti Dalma, Maláti Gréta, Salamon Ivett, Perger Dorina, Ezer Alexandra, Paku Dorottya, Tauker Eszter

Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia

Megyei 1. hely: Agócs Gergő, Rácz Dániel, Romanov Orsolya, Zsolnai Beatrix

A csapat a területi fordulón 5. helyezést ért el, ez országos 16. helyet jelent.

Amatőr  röplabda (leány) diákolimpia (V-VI. korcsoport)

Megyei 4. helyezés: Acsádi Nóra, Benkő Zsófia, Klem kitti, Freund Zita, Orbán Rebeka, Siklósi Anna, Steinbach Luca, Virág Vivien

Amatőr röplabda (fiú) diákolimpia (V-VI. korcsoport)

Megyei 4. helyezés: Acsádi Bence, Bálint Bence, Bucher György, Bucher Péter, Horváth Gergő, Illés Gergő, László Krisztián, Nagyváradi Norbert, Szabó Szilárd

Női labdarúgás (V-VI.) korcsoport

Megyei 1. helyezés: Becze Bianka, Bogárdi Barbara, Buchmüller Petra, Fekete Dóra, Maláti Dalma, Maláti Gréta, Méth Frida, Orbán Rebeka, Orsós Franciska, Salamon Ivett, Széles Kinga

 

A 2014/15-ös tanév eredményei

Az iskola tanulóinak kb. 20 %-a nevezett be különböző tanulmányi versenyekre ebben a tanévben.
Az eddig lezajlott fordulók alapján néhány igen szép eredményről számolhatunk be, ezek a következők:

 

Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny

Az országos döntőn III. helyezést ért el
 Horváth Krisztián 10.a osztályos .

 

Megyei Matematikaverseny

 8. helyezést ért el
Horváth Krisztián (10.a)

9. helyezést ért el
Felker Dávid (11.a)

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei 3. helyezést ért el
Felker Dávid (11.a)

 

Kenguru Matematikaverseny

megyei 2. helyezést ért el
Hochsteiger József (7.a)

 

Kalmár László Matematika verseny

megyei 3. helyezést ért el
Horváth Kitti (8.a)

 

Öveges Fizikaverseny

 2. fordulójába jutott:
Ódor Péter, Horváth Kitti és Manfredi Richard 8. a

 

Bátaszéki Matematika Verseny

2. fordulóba jutott:
Horváth Kitti és Szűcs Péter

 

Varga Tamás Matematika verseny

megyei 3. helyezést ért el
Szűcs Péter

 

A Bolyai Matematika Csapatversenyen

megyei fordulóban 2. helyezést ért el:
Fülöp Dávid, Pető Bence, Szücs Péter, Veress Ádám

megyei fordulóban 6. helyezést ért el:
Manfrédi Richárd, Ódor Péter, Pilisi Anna, Tomecskó Tas

 

Lotz János Szövegértési és Helyesírási verseny

országos döntőben 6. helyezést ért el, és ezzel a megye legeredményesebb versenyzője lett:
Szücs Péter 7. a osztályos tanuló

megyei fordulóba jutottak:
 S
zücs Péter, Rózsa Viktor, Link Réka Anna, Széll Metta, Tomecskó Mara

 

 

Atlétika összetett városkörnyéki verseny

Összetettben bajnok :  Tomecskó Mara (7. a)
60 méteren bajnok: Perger Dorina(7.a)
Magasugrásban bajnok: Tomecskó Mara (7.a)

 

Leány labdarúgás  diákolimpia megyei döntő
a III-IV és V-VI korcsoportban is I. helyezést értek el csapataink

A III-IV. korcsoportos csapat tagjai: Becze Bianka, Horváth Dóra, Maláti Gréta, Ohn Kinga, Perger Dorina, Pilisi Anna, Pilisi Réka, Szauter Csenge, Tóthi Cintia

Az V-VI. korcsoportos csapat tagjai:  Buchmüller Petra, Fekete Dóra, Maláti Dalma, Méth Frida, Müller Zsófia, Orbán Rebeka, Orsós Franciska, Salamon Ivett, Szabó Vivien, Széles Kinga
 

Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia

országos elődöntőbe jutott csapat tagjai:
Rácz Dani (9.a), Zsolnai Bea (9.a), Romanov Orsi (10.c) és Agócs Gergő(8.a )

 

Röplabda Amatőr Diákolimpia
fiú V-VI. korcsoport megyei II. helyezett

Pálinkás Bence, Tóth Norbert, Borda Gergő, Vincze Olivér, Szabó Szilárd,
László Krisztián, Kolozsvári Attila, Bucher György, Bucher Péter

 

Duatlon Diákolimpia Megyei döntő

megyei diákolimpiai bajnok:
Szekeres Zsolt

ezüstérem:
Takács Márk

Csapatversenyben ezüstérem:
Szekeres Zsolt, Rácz Dániel,
Vantisek Rajmund

 

A "Honvédelmi Kötelék" Haditorna Verseny

megyei fordulóban 19 csapatból 7. helyezést ért el:
Vecsei Zoltán, Szakter Patrik, Szántó Gergő

8. helyezést ért el:
Bakó Eszter, Szente Alexandra, Bogárdi Barbara, Becsényi Zsuzsanna

 

Atlétikai Megyei Diákolimpia Döntőben

Női távolugrás 3. hely:
Zádori Enikő, Fábián Csilla, Müller Zsófia,
Pásztor Kata

Női magasugrás 4. hely:
Zádori Enikő, Fábián Csilla, Müller Zsófia,
Pásztor Kata, Szántó Petra

Férfi 4x1500 m futás 4. hely:
Schöck Csanád, Rácz Dániel, Bucher György, Szekeres Zsolt

Férfi súlylökés 5. hely:
Marsó Miklós, Schöck Csanád, Ágics Norbert, Málek Tamás

 

Gratulálunk mindenkinek, és sok sikert a folytatáshoz!

Képek...

 

A 2013/14-es tanév eredményei

 

A Curie matematika emlékverseny

országos döntőjében 1. helyezést ért el:
Felker Dávid (10.a)

 

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen (11-12. évf.)

az országos döntőben 26. lett
Horváth Eszter (12. a) történelemből

a 2. fordulóba jutott:
Fülöp Péter (12. a) és Koleszár Patrik (12. a) matematikából
Szűcs Boldizsár (12. a) biológiából.

 

A Kutakodók - Fizika versenyen

2. helyezést ért el:
Maláti Gréta és Pilisi Anna (7.a)

 

A Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei fordulóján

A Sztárai Mihály Gimnázium legeredményesebb versenyzője lett:
Koleszár Patrik (12. a)

 

A Bátaszéki művelődéstörténeti versenyen

3. helyezést ért el iskolánk 3 fős csapata:
Fuchs Vivien, Molnár Márk, Berecz Csaba (12. b)

 

A Gloria Victis Kárpát-medencei történelmi vetélkedőn

országos 3. helyezést ért el iskolánk 3 fős csapata:
Horváth Eszter, Kristóf Virág, Rózsa Petra
12. a

 

 A 4 megye (Baranya-Somogy-Tolna-Zala) matematika versenyén

a 2. fordulóba jutott és megyénket képviseli
Felker Ádám (12. a)
Koleszár Patrik (12. a)
Fülöp Péter (12. a)
( A 6 továbbjutó versenyzőből tehát 3 tolnai gimnazista)

 

 

 

A Curie Környezetvédelmi Emlékversenyen

országos döntőben 11. helyen végzett:
Fekete Dóra, Paku Dorottya és Zámbó Virág (11.b)

 

Az Országos német nyelvi versenyen (7-8. évf.)

a megyei fordulóban 4. helyezést  ért el:
Tajthy Soma (7.a)

5. helyezést ért el:
Fazekas Károly (7.a)
Szentes Flóra (8.a)

 

A Varga Tamás Matematika verseny Tolna megyei fordulóján

a 7. évfolyamosok között I. kategóriában 2. helyezést ért el:
Horváth Kitti (7.a)

a 8. évfolyamosok között I. kategóriában 2. helyezést ért el:
Rácz Dániel (8.a)

 

Asztalitenisz-leány egyéni diákolimpián a III-IV. korcsoportban

országos 3. helyezést ért el:
Zsolnai Beatrix (8.a)

 

Az Arany Dániel Matematikai Tanulóversenyen (9-10. évf.)

a 2. fordulóba jutott:
Horváth Krisztián 9. a
Felker Dávid 10. a

 

A Varga Tamás Országos Matematikaversenyen

a 2. fordulóba jutott
Horváth Kitti (7. a)
Rácz Dániel (8. a)

 

A XXV. Bátaszéki Matematikaversenyen

a 2. fordulóba jutott
Rácz Dániel (8. a)

 

Honlap Tartalomjegyzék

Utolsó módosítás: 2016.02.10.